Hakkımızda

Öncelikle bir hekim olarak ,hekimliğin her alanının tanı ,tedavi, koruma, iyileştirme ve yaşam alışkanlığı gerektiren bir sanat olduğuna inanıyorum. Teşhis konmadan önce kişinin dinamiklerinde, bunlar genetik faktörler, gündelik yaşam alışkanlıkları yani beslenme, hareketlilik, ürün kullanımı, uyku düzeni, duygusal faktörler, gibi kişiye bağlı faktörlerin iyi bilinmesi gerektiğini hastalık yoktur hasta vardır politikasının izlenmesi gerektiğine inanıyorum. Bu bilinçle iyileştirmek, güzelleştirmek, genel sağlık hali kazandırmak için bireyi ele alıp iç ve dış faktörler konusunda tıbbi yeterlilikle kişiye özgü tedavi edici veya koruyucu tedaviler yapmaya, önerilerde bulunmaya, ürün kullandırmaya genel olarak kişiye özel sağlıklı yaşam yönetimi adını vermekteyiz. Uluslararası platformlarda bireysel tıp olarak oluşan bu algı çağımızın tıbbi başarılarını artıran hızla gelişmekte olan hekimlik sanatında rutin hekimlik algısını genişleterek ,kişiye özgünlüğü esas alır.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2011 yılında mezun olup mecburi hizmetimi Bursa’da acil hekimi olarak tamamlayıp sonra İstanbul’da özel hastanelerde acil koordinatörlüğü, kalite direktörlüğü yaparak yönetici hekim olarak çalıştım.

Medikal estetik hekimliği serüvenime 2015 te başlayıp en son Ağustos 2018 de, toplam 2,5 yıldır Maya Estetik bünyesinde çok yoğun ve keyifli çalışarak ilerletip, kendi ismimle yola çıkma kararı alıp sizlere; yurtiçi yurtdışı eğitimler ve kongrelerle edindiğim ameliyatsız yüz-cilt-vücut gençleştirmeyi, cildin ve görünümün problemlerini çözümlemeyi, altınoran uygulamaları yapmayı, antiaging(yaşlanma karşıtı) uygulamaları, sağlıklı zayıflama, vücut şekillendirme uygulamalarını; çeşitli ilaç ve ürünlerle ciltiçi enjeksiyonlar yaparak, çeşitli cihazlardan faydalanarak ve hızla gelişen yeni teknolojileri, ürünleri, uluslararası çalışmaları takip edip kıyaslayarak siz hastalarıma özgünlük, doğallık, iyilik, güzellik hali katmak için mükemmeliyetçi ve empatik yollarla benimsediğim çok sevdiğim ünvanımın aslında yaşam tarzım olduğunu; kendi kliniğimde sunuyorum. Bu işi yaparken kullandığım sloganım gülümseyelim, gülümsetelim…